Prasa

Pytania do Fabiana!
Fun Club

PlusLiga: Pogrom na Podpromiu
Siatkarskie lanie zafundowała Asseco Resovia Tytanowi AZS Częstochowa w ramach XVI kolejki PlusLigi. Grający przed własną publicznością rzeszowianie pokonali Akademików 3:0.
PlusLiga: Porażka siatkarzy Kardosa
Pierwszy mecz w nowym 2011 roku nie okazał się szczęśliwy dla graczy częstochowskiego AZS-u. W 15 kolejce spotkań rozgrywanych w ramach Plus Ligi akademicy musieli uznać wyższość rywali z Jastrzębia.
Sto lat Fabian!
Dokładnie dwadzieścia jeden lat temu przyszedł na świat pierwszy rozgrywający AZS-u Częstochowa - Fabian Drzyzga. W imieniu kibiców drużyny spod Jasnej Góry oraz reprezentacji Polski, składamy najgorętsze życzenia!
PlusLiga: Akedemicy ulegli Skrze
Gorąco było w czwartej partii, kiedy AZS stał przed szansą grania tie-breaka ze Skrą Bełchatów. Częstochowscy gracze przegrali jednak na przewagi 27:25.
PlusLiga: Buzujące emocje, zacięte końcówki, ognista walka i zwycięstwo częstochowian
Emocjonująco i nerwowo - tak pokrótce można scharakteryzować pojedynek Tytana AZS Częstochowa i AZS Politechniki Warszawskiej. Po czterech niesamowicie wyrównanych partiach ręce w geście zwycięstwa mogli unieść Akademicy spod Jasnej Góry.
Challenge Cup: AZS Częstochowa za burtą rozgrywek
Siatkarze Tytanu AZS Częstochowa sensacyjnie pożegnali się z rozgrywkami Challenge Cup. Częstochowianie, co prawda odrobili straty z pierwszego spotkania w Tel-Awiwie i pokonali Maccabi 3:1, ale w decydującym o awansie "złotym secie" przegrali 8:15. Tym samym, to izraelski zespół może cieszyć się z awansu do kolejnej rundy rozgrywek.
Drugie urodziny Oficjalnej Strony ;)
Dokładnie dwa lata temu miałyśmy przyjemność opublikować pierwszy tekst na Oficjalnej Stronie Fabiana Drzyzgi ;) Tkwimy w głębokim przekonaniu, że współpraca będzie układać się równie owocnie przez kolejne lata.
PlusLiga: Częstochowianie pewnie wygrywają
W meczu pomiędzy zespołami z Wielunia i Częstochowy bez niespodzianki - Tytan AZS pewnie pokonał gospodarzy w trzech setach umacniając się tym samym na drugiej pozycji w tabeli PlusLigi.
Challenge Cup: Akademicy ulegli mistrzowi Izraela
Tytan AZS Częstochowa uległ 0:3 Maccabi Tel Awiw w 1/16 Pucharu Challenge. Rewanż odbędzie się 14 grudnia w częstochowskiej hali Polonia. Akademicy, aby liczyć się w dalszej walce pucharowej, muszą za tydzień pokonać zespół z Izraela.
PlusLiga: Pewny triumf częstochowian w starciu Akademików
Mecz 11. kolejki rozgrywany w Częstochowie zapowiadał się ciekawie - było to bowiem spotkanie dwóch drużyn Akademików. Indykpol AZS UWM Olsztyn zaczął od wyrównanej walki, ale szybko stracił werwę i uległ w trzech setach.
PlusLiga: Udany rewanż Akademików, Fabian MVP!
Drużyna Tytana AZS Częstochowa udanie zrehabilitowała się ekipie Delekty za porażkę we własnej hali na początku sezonu. Podopieczni Marka Kardosa dość łatwo rozprawili się z bydgoszczanami w Łuczniczce.